Jdi na obsah Jdi na menu
 


Angelina 3

2. 3. 2014

Změnit se,to není vždycky,

 snadné,nikdy předem nevíš co zítra příjde.

 Budoucnost je jenom tvá tak pojď a přestaň se jenom bát,

 Předved se a ukaž jím,že ti na to máš.

 Můžes stoupat ke hvězdám,

 Krok za krokem se plná uči tak každý,den

  dokaž že na to máráš.

Mýt sestru je poklad,taki jednu mám a nevim jestli to šťestí vidichám ohromně miloučká je,a mě je dobře s ní a to moc překrásně zní.Umi být vlídná,neumi být zlá.Když pomoc hledam tak přispěchá,můj život bez těch hloupostí co odrána vivádí,uš by mě,aši bez sestřičky uš by mě asi nebavil.

To načeni mou mysl zatměmilo a bohužel refrekci spomalilo,tet musím rychle se spamatovat ať dnes v noci múžu klidne jít spát.Odpovědnost je dost ukrutní pán.Kdo poradí mi,co dělat mám,duše má pláče pro malé pťáče rozum se trápí soufa i doufá.Tet musim se dost rychle zpamatovat a dnes v noci,múžu jít spát,olalaulalauji.

Pirureta leva,pirureta pravá.Dupni pěkne svou nožkou.Skrč se jak a pak hop na Hermelín.Neřikej stop hop,hop,hop,hop,hop,hop,hop,hop.Čvrčki,pirureta levá,pirureta pravá.Pěkne dupni svou nožkou,skrčse.Jak čvrček a pak hop na Hermelinnu neřikej stop.

Raz,dva,tři ctizi pochodovat se nám líbi.(pra starí pokřik Hermelínové akademie)

Housličky nám hráli pěkně do tance,jenže potom na jednou.Chtěli přidat se,vyskočily ven v postele a vzlétli do vzduchu,teť chudak,naše housličky maji poruchu.To je smůla velka smůla,housle oživly,tidlidá,tidlidá to není vina má.

Najednou něco zafoukalo,byl to vichr veliký,housle vzal a odnesl je prič.Tádada didi,toje smůla,velka smůla,přišel vychr zlí,tidada,neni vina má,housle tet mají sprí.

Stebou můžu ovšem snít,stebou můžu i mrzku jíst.Jsme kamarádi,jak se zdááá,stebouu prpojdu světa kraj.Jen stebou je mi prostě fajn,mi kamarádi,věč je baječná.

Ná,na,ná,na,ná,ná,na,na,na,na,jo ovladat obra bude hračka,různe barvy,provazky.Sem ta jaka packa,tak svou barvičku,viber,tahej,provaz svůůůj,když bude zdát se ti.Že je to dřina,tak si řekni.Je to vážně psina,usat se nám,ten obr probudí,měl být jednoduší,barvy se pletou nám,to bude pohodě,měl být jednoduší,barvy se pletou nám,jeste sem tu,sem tu já.Měl být jednoduší,barvy se pletou nám.

Spí-vat se mi líbí,jak pťáčkové švyťoží.Mám nový způsob zpí-vá-ní,tak slišite,už mě chápete,improzitaci se naučte spí-vat se mi líbí,jak pťáčkové švitoží.Mám nový způsob zpí-vá-ní,dida,didu,bibab,je.

Já už vím co budoučnost pro mě má,musim velmi pilná být.Jen schon a spěch,nikdy čas na oděch.Jen tak ví-de hvězda,uš vidim tleskat sál,hned jak přídu začne bál,hvězdou se stát,tančit na spičkách,hvězdou se stát,kterou má každý rád,hvezdou se stát.Budu tančit květinách,chci se hvězdou stát,velkou hvězou stát.

Lokernor ten ti štávu dá,každý nástroj sílu má.Tenhle rytmus každý zná,rokenror ten ti štávu,rokenor ten ti šťávu dá.

Když tu slišíš kytaru,skáčes metrem na horu a když za zní tarbulina,nic jiného uš nezbývá.Rokenor tenti štávu každý nástroj silu má.

Když slišíš tu kytaru skáčes metrem na horu,a když zazní tarburina,nic jiného nezbývá.Rokenor,ten ti štávu dá,každý nástroj sílu má.Tenhle rytmus,kazdý zná.Rokenor ten ti štávu dá,rokenor ten ti štávu dá.

A Zaspívejme pisničku k narozeninám,říct chceme vám,to vsrdci každý z nás má.Rádi moc máme vás ach pouze váás,máme provás zpíváme vám,zpíváme vám,co cítí naše srdce,rádi moc máme váz a pouze váááás.

V:Takhle se houpeme,a tim roztančíme,rokiveme draka činského.Takhle se tančime,takhle uklaníme.Mi toho draka roztančíme,hladne a plavne.Tak tancuj hlavně,ať drak náě tadi,všechny ochrání,je desiví to tvor a všechny vystraší.Však mišátkům štěští přináší,takhle se houpeme a tím roztančíme,rozkiveme draka činského,takhle se točíme,takhle se ukláníme,my toho draka roztančíme,my draka roztančíme.

Dobrý večer dámy a pánove,zaspíváme jednu překrásnou áriri.Tet vám je  to stolet,nebo jen devadesát.Starosta když vyhlásil ten den.Dřiv v konfletami se tvrzoval,majestát,dneska ho trzujem čedarem.Tak bohatá a vzácná je naše historie.

Táta Araberi prodával sýr,to starosta sýrem jak dametal.Konfltor slavit budem význam čedarova sýrových soutězích se poperem,najaci spu se karamelem.

Uš tet posliště příběh o čedarovskem sýru.Málo kdo tomu věžil,na sýru nikdo nesetřil,sendvič obři,nakonec tadi stal.Lide ktomu nevěřili,viší byl než jejich domy,o sahal někam vzůru oblakurum,on sahal někam oblakuru.Já žila se sýri mnoha let,dlouhý a slávu nekonečnou my přišel,zpěv operní.Arabera jsem,morlalelá to můj hlas,je život arabera,morcalera operní je diva.Všechna sláva,sláva my vám nás vánoční sýr.

Wicky:Občašt zatoužím být jiná,jen sama sebou chci býrid.A přitom chci mýt,kamarádytak to umě bívá.Občašt zatoužím,být svá,styl vlastní,totiž už mám.Já jsem svá a není to hřích,mýt svůj smích.Naopak pišnim se tím že davem moc neladim.Já vás nechávám být,nechtě i vy mě žít a nech žít,je to pohldene tak pochop že mám už vlastni styl a sama sebou chci býýýýýt.

To víse staletí že,hezkou pisní,vyjadříš o dost víc,slovem se dá říčt.Tancem se měj,uš na to nezapoment.A:Co na sldci co na duši,ti leži na jaziku se dá.To ví se staletí,že heskou pisní,vyjadříš o dost víc než slovem se dá říčt.Tancem se měj a uš na to nezapoment.

Jaro čeka celý svět,všechno budesamí květ,že se blíži,vím já.Láska,pohoda nedočkave už čekáme,slišíš  kouzelní ten hlas.Všichni je lákame přid mezi nás,když sněženky rozkvětou do přírodi ven zvou,abys běhal hral si jen,trávě celí den,ožije kvítek po kvítku,slunce zve k jarnímu polibku.Všechno voní je to dar,těch krásních jar.Poť se projít.V tom krásném dny,cistotou se právěm všechno spí,nestuj jarním dnům,přej čas jarní vítěj.